Katalog produktów

Sprawdź ofertę handlową SkandPol Eksport

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów firmy SkandPol Eksport. Proszę wziąć pod uwagę, że nie jest to nasz pełny asortyment. Skandpol Eksport ,to z założenia firma bardzo elastyczna, która jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Podejmujemy się najbardziej nietypowych zleceń. W ofercie mamy między innymi sprzedaż wełny skalnej Rockwool czy też sprzedaż pokryć dachowych. Aby się o tym przekonać zapraszamy do zakładki „Przykładowe Realizacje”, gdzie znajdują się zdjęcia produktów, które dostarczaliśmy (wśród nich między innymi były dachówka Braas i dachówka ceramiczna Titana), zdjęcia z załadunków czy projekty, które po części dzięki nam zostały zrealizowane.

Materiały budowlane z Polski, które oferujemy, to produkty najbardziej renomowanych producentów, którzy obecni są na rynku europejskim od pokoleń. Cechuje je doskonałą jakość, która była wypracowywana przez lata.

W naszej stałej ofercie można znaleźć takie produkty jak: dachówka ceramiczna Creaton, dachówka betonowa Braas, blachodachówka Blachotrapez, akcesoria dachowe Parotec, membrany i folie Parotec, membrany, taśmy i folie Dörken. Można też u nas kupić elementy mocujące Marcopol, wełnę skalną Rockwool, papy Technonicol czy chemię budowlaną Ceresit. Wszystkie te marki są doskonale znane na rynku skandynawskim. Nic nie stoi na przeszkodzie aby ich zdecydować się na ich eksport do Norwegii. Tym bardziej, że dzięki nam jest to jeszcze łatwiejsze.

Ponadto oferujemy stolarkę otworową każdego rodzaju. Są to m.in. okna skandynawskie, okna aluminiowe, okna drewniane. Prowadzimy też sprzedaż okien PCV.